Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Vortice

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Про компанію Vortice

Компанія Vortice ® (Вортіче) була заснована 1954 року в місті Мілан, Італія. Спочатку даний виробник акцентував свою увагу на виготовлення високоякісних пристроїв у сфері комфортного повітрообміну та вентиляції.

Основним завданням компанії Вортіче є створення якісних пристроїв для забезпечення комфорту клієнтів. Починаючи з 70-х років ХХ століття, Vortice розпочала співпрацю з відомими італійськими дизайнерами, які довели, що така річ, як вентилятори, так само може бути справжньою окрасою інтер'єру.

Завод Vortice в Италии

Багато уваги компанія приділяє так само якості та безпеки власної продукції. Vortice стала однією з перших компаній, відзначених сертифікатом IMQ – Institute for Medical Quality за визначну якість продукції. Завдяки цим та іншим якостям, продукція компанії була гідно відзначена покупцями 82 країн, в яких присутні представники Вортичі. У 1974 році була заснована штаб квартира у Франції, а трьома роками пізніше – в Англії. Вся продукція сертифікована та підтверджена відповідними документами.

На нашому сайті Ви можете придбати вентиляційне обладнання Vortice для приміщень побутового та адміністративного типу, а також пристрої для вентиляції індустріальних будівель. Крім того, на сайті широко представлена продукція таких розділів, як опалювальне обладнання та обладнання для гігієнічних цілей, яке широко використовується у комерційних приміщеннях.

Стенды компании Vortice на выставке в Великобритании 

Серед переваг нашої компанії можна, окрім високої якості та привабливого дизайну пристроїв, виділити повне гарантійне та сервісне обслуговування, а також доставку у всі регіони України.
Крім того, інженерний відділ Vortice Україна надає послуги у галузі проектування вентиляції побутових та адміністративних приміщень на базі обладнання Vortice. Власні монтажні бригади подбають про якісну та правильну установку вентиляторів та вентиляційних пристроїв для їх довговічної роботи.

Розгорнути
Вгору